about uscontacthelpNew products
Infoline: (+48 42) 239 41 77, Opened: Mon-Fri 9-18 Sat 10-14
Log In|New account

LOG IN

X

New accountI forgot my password
Language:PolskiEnglish
About us
0

About us

Sklep fotograficzny Fripers.pl

Cześć! Miło nam, że wpadłeś do Fripers.pl :)

Zasadniczo zajmujemy się dystrybucją sprzętu fotograficznego i w ciągu 10 lat udało nam się na tym polu odnieść kilka sukcesów. To jednak zaledwie część prawdy. Bo w rzeczywistości, za całym przedsięwzięciem stoją ludzie, którzy realizują swoje prywatne ambicje! Taka jest prawda i przyznajemy to otwarcie: Są wśród nas ambitni fotografowie i aspirujący fotomaniacy, kolekcjonerzy dobrych kadrów i poszukiwacze decydującego momentu.

Właśnie dlatego nam zależy! Na tym żeby fotografia była coraz lepsza, na tym żeby wszyscy mieli do niej dostęp, na tym byśmy wszyscy mogli z fotografią eksperymentować, doświadczać fotografii i oczywiście tworzyć fotografię!

Warto mieć wybór

Więcej nie zawsze znaczy lepiej, ale warto mieć wybór. Choćby po to by zdobyć doświadczenia używając różnych narzędzi. Dlatego jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie szerokiego asortymentu. Fripers.pl oferuje największy w Polsce wybór studyjnych lamp błyskowych wielu producentów: Bowens, Aurora Lite Bank, Jinbei, Mircopro... W naszej ofercie znajdziecie kilkadziesiąt modeli lamp studyjnych przeznaczonych do różnych zastosowań: od zaawansowanych i precyzyjnych lamp błyskowych dużej mocy po proste i niedrogie lampy przeznaczone dla początkujących amatorów. Do tego cały szereg modeli przeznaczonych do zadań specjalnych: ultra krótkie czasy błysku, lampy z zasilaniem plenerowym, kompaktowe głowice błyskowe typu boom - trudno je wszystkie wymienić. A to tylko błysk! Jeszcze większy dział dotyczy źródeł światła ciągłego, oświetlenia filmowego i video. Wspominaliśmy o kilkuset rodzajach modyfikatorów światła, lampach reporterskich, statywach, torbach fotograficznych i tysiącach mniejszych akcesoriów fotograficznych? Wszystko to znajdziecie online i w sklepie stacjonarnym w Łodzi, dostępne od ręki i w dobrej cenie :)

Fotografia to ludzie i doświadczenie

Fotografia wymaga doskonalenia umiejętności i zdobywania doświadczeń. Warto zatem korzystać z wiedzy tych, którzy zdobyli jej już bardzo dużo. Dlatego wspieramy i organizujemy warsztaty fotograficzne. Razem z naszymi partnerami z Evil Banana Studio (Łódź) i Studio Huśtawka (Warszawa) zapraszamy do udziału w wydarzeniach, które pozwalają doskonalić warsztat i szlifować umiejętności: Portret, Fotografia mody, Fotografia produktowa, Reportaż - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Jako wyłączny dystrybutor Jinbei oraz Aurora Lite Bank w Polsce zapraszamy również na szkolenia i warsztaty dotyczące najnowszych trendów i technologii w oświetleniu studyjnym. Zawsze aktualne informacje o takich wydarzeniach znajdziecie w naszym newsletterze i na facebooku.

Lepsi każdego dnia

Zatrzymać kadr jest stosunkowo łatwo - nadążyć za fotografią nieco trudniej ;) Każdego dnia dokładamy starań by nasz sklep i nasza oferta były coraz lepsze. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę zamówień. We współpracy z producentami przygotowaliśmy serwis, który pozwala znacznie skrócić czas napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych wybranych produktów. Nasze biuro obsługi klienta służy pomocą nie tylko na etapie wyboru produktu, ale również zawsze wtedy kiedy potrzebujecie informacji. Umożliwiliśmy odbiór osobisty zamówień w Łodzi. Nieustannie poszukujemy nowych produktów w jeszcze lepszej jakości i jeszcze lepszej cenie. Fripers.pl zmienia się na lepsze każdego dnia, między innymi dzięki waszym opiniom i sugestiom!

 
Sklep i punkt odbioruŁódź, Pomorska 41
PN-PT: 9-18 / SB: 10-14
ND: nieczynne
Zobacz na mapie >

Twoje konto:
Logowanie
Załóż nowe konto
Sklep fotograficzny Fripers.plFreepers Spółka Cywilna
K.Rogalski, G.Śmiechowicz, M.Wieruszewski

90-203 Łódź, ul. Pomorska 41
NIP:7251953528
Płatności:
Dostawa:

Fripers.pl korzysta z technologii opartej na wykorzystaniu plików cookie. Używamy ich w celu dostosowania witryny do potrzeb użytkowników. W każdej chwili możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas rozwiązań znajdziesz w polityce prywatności.

© Freepers 2013. ul. POMORSKA 41, 90-203 Lodz The pictures, charts, graphics and content shown on our website are protected by law the property of Freepers SC and its partners. Using them without authorization of the owner is prohibited.